Yenilenebilir Enerji

Gelecek nesillere yaşanası bir dünya bırakmak için sürdürülebilir ve doğa ile dost teknolojilerin enerji üretiminde ön planda olmasının gerekliliğini biliyor ve sizlere yenilenebilir enerji çözümleri sunuyoruz. A Akademi Enerji olarak güneş, rüzgar, hidroelektrik, biyogaz, çöp geri dönüşümleri gibi kaynakların enerji üretiminde kullanılmasının önemini biliyoruz ve enerji çözümlerimizi yenilenebilir enerji teknolojileri üzerine inşaa ediyoruz.

Rüzgar Enerjisinde bugün bütün dünyada kurulumu yapılmış santrallerin %21‘i Çin’de, %20,7′si ABD’de iken geri kalan dünya ülkelerinin toplamının rüzgar enerjisinde, pastadaki payı sadece %13,7′dir.

Temiz enerjiye olan inancımız ve sürekli kendini yenileyen ekibimiz ile esen rüzgarımız boşa gitmesin diye rüzgar enerjisi çözümleri üretiyoruz. Size özel rüzgar enerjisi çözüm önerilerimiz için talep formunu doldurabilir ve konusunda uzman kadromuzun sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.

Güneş binlerce yıldır dünya üstündeki yaşamın kaynağıdır. Su döngüsünden fotosenteze birçok doğal çevrim güneş sayesinde gerçekleşir. Dünyanın enerjisi güneş, çevre dostu enerji kaynağıdır.

Türkiye coğrafi konumu gereği güneşten en çok faydalanan ülkeler arasındadır. Almanya gibi güneşlenme süresi en az olan ülkelerin güneş enerjisi sektöründe dünya lideri olması düşündürücü bir gerçektir. Güneş enerjisi tüm dünyada sürdürülebilirliği en fazla olan enerji türüdür.

A Akademi Enerji olarak çevreye gösterdiğimiz saygı ve gelecek nesillere bırakmaya heves ettiğimiz temiz çevre bizi güneşten daha çok istifade etmeye yönlendiriyor. Size özel çözüm önerilerimiz için talep formunu doldurabilir ve konusunda uzman kadromuzun sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.

Yenilebilir Enerji konusunda detaylı bilgi için:    http://www.limitsizenerji.com

Güneşin Tarımsal Sulamada Kullanılması
http://enerjienstitusu.com/2012/01/20/gunesin-tarimsal-sulamada-kullanilmasi/?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook

ekb uzmanı enerji kimlik belgesi enerji verimliliği enerji kimlik belgesi bursa
termal kamera kiralama